ROK BLOGOWEJ DECYZJI

piątek, 6 stycznia 2017

W danej chwili jest mi podziwiać opadające płatki śniegu, które od wczorajszego dnia upadając na powierzchnię, stworzyły śnieżny krajobraz z prawie niewidocznymi drzewami. Stworzyły grubą warstwę puchu zasiadającego na wszystko, co znalazło się na zewnątrz. A sople zwisające z dachu mierzyły sobie z co najmniej dobre piętnaście centymetrów oczywiście, zanim zostały 'zdjęte'. Rok temu nie dane było mi podziwiać takiego obrazu wykreowanego przez naturę. Rozpamiętuje sprzed dwunastu miesięcy swoje pierwsze szczęśliwe chwile, które spowodowane były pierwszymi najmniejszymi blogowymi sukcesami. Pierwsze komentarze, z każdym dniem większe statystyki i mnóstwo miłych słów, a także pierwsi czytelnicy po prowadzeniu bloga przez dwa lata. Pamiętam swoją decyzję o rozpoczęciu z pustą kartą i odkrycie swojej drugiej pisarskiej strony. Można by rzec, że od tamtych wydarzeń pofrunęłam do przodu z większym zapałem i nadzieją. Musiało minąć te kilkanaście miesięcy bym z tego miejsca mogła dopiero zauważyć jakie błędy popełniałam, pisząc wpisy. Także zauważyć je w swoim życiu prywatnym, które dawało mi trochę przykrości z niektórych stron. Sporządziłam analizę swojego zachowania, wydarzeń i wielu innych rzeczy. Zauważam wiele zmian związanych z samą moją osobą i sposobem myślenia. Rozwiązało się wiele znajomości, ale też wiele ich przybyło. Jestem dumna z tego, co udało mi się tutaj do tej pory wytworzyć, chociaż nie jest do końca tak, jak zamierzałam. Można by powiedzieć, że znowu mam okazję zacząć wszystko z nową kartą. W końcu rozpoczął się nowy rok i jest on często okazją do wprowadzania zmian i wyznaczania postanowień. Jednak dla mnie okazją na to jest każdy dzień, a do planów sięgających daleko w przyszłość staram się zbliżać małymi krokami. Rok 2016 zdecydowanie był najlepszym rokiem dla bloga i na pewno był lepszym rokiem dla mnie niż jego poprzednik.

2016 | Z JAKICH POSTÓW JESTEM NAJBARDZIEJ DUMNA?
Wpisy, w które przelałam mnóstwo emocji i stworzyłam rażącą w oczy ilość błędów. Początki takiego pisania nie były najłatwiejszymi, więc chyba mogę to sobie wybaczyć. Grunt, że dane błędy teraz widzę na własne oczy i wyglądają naprawdę nieciekawie. Każdy post z nich jest częścią mnie. Częścią, która skrywa się gdzieś naprawdę głęboko. 


2016 | NAJPOPULARNIEJSZE POSTY
Wpisy posiadające najwyższe statystyki ze wszystkich zamieszczonych tutaj do tej pory. Mówiąc, mam na myśli tutaj blog. Jestem, szczerze mówiąc zdziwiona. Nie spodziewałam się takiej kolejności. Nie oznacza to jednak, że nie cieszę się z danych liczb. Obecnie posiadam wielką nadzieję, że ten rok będzie kolejnym dobrym rokiem dla bloga jak, i dla spraw prywatnych. Może tym razem nie zawiodę regularnością i tematyką postów. Przynajmniej miejmy taką nadzieję.27 komentarzy

 1. nowy rok można porównać do takiej nowej bariery którą przechodzimy. Kończymy pewien etap w naszym życiu rozpoczynając nowy. Tak jak napisałaś, każdy dzień to szansa na zmienienie czegoś w naszym życiu. Według mnie kluczem jest organizjacja, aby nie marnować czasu!
  pozdrowionka, wszystkiego dobrego w Nowym Roku! gratuluje taich sukcesów, z czasem człowiek dojrzewa w tym i nasze myślenie, podejście, poglądy. Najfajniejsze jest to, że jako blogerzy to widzimy po naszych starych postach, takie porównanie z kiedyś i dziś
  Mój BLOG

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie, że podałaś tę posty. Muszę zajrzeć do tych, których nie czytałam <3

  http://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy post :) szczęśliwego nowego roku kochana :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Użyłaś "bynajmniej" nieprawidłowo. Powinno być przynajmniej:) Ale to tylko luźna uwaga z mojej strony, jestem perfekcjonistką w tej kwestii
  Generalnie post bardzo ciekawy, życzę Ci udanego nowego roku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze, że 2016 był dla Ciebie lepszy :) Bardzo fajny post.

  Pozdrawiam cieplutko! :)
  http://angelikabien.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawy post :3
  http://majuskaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Dla mnie rok 2016 był udany, bo trafiłam na Twojego niesamowitego bloga :). Nowy wygląd prezentuje się bardzo ładnie :)
  Pozdrawiam!

  ab-photographs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Mega mi się podoba ten post. Świetne zdjęcia :*
  Bardzo ładny design bloga, lubię taki styl <3
  Czekam na kolejny wpis.

  Zapraszam na konkurs do wygrania Kosmetyki od Kylie Jenner
  Mój blog - klik ♥

  OdpowiedzUsuń
 9. Super że zrobiłaś podsumowanie, uwielbiam czytać takie posty.
  http://joanna-szwed.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Dla mnie również 2016 był o wiele lepszy niż 2015, świetne podsumowanie naprawdę mi się podoba!
  MELA BLOG ♥

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo podoba mi się, że wybrałaś posty, z których jesteś najbardziej dumna, a nie wyłącznie skupiałaś się na statystykach. Liczy się szczęście i satysfakcja, a nie to, czy inni w coś kliknęli ! :) Mam nadzieję, że ten rok będzie dla Ciebie owocny pod względem bloga i nie tylko. Trzymam kciuki !
  Śliczne zdjęcia i estetyczny blog - coś, co przykuwa moją uwagę, ale jej nie rozprasza.
  Będę zaglądać częściej, https://zaczytanaaax.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. na prawdę świetny pomysł na post! przejrzałam posty, które przedstawiłaś jako te, z których jesteś najbardziej dumna i nie dziwię się dlaczego! są na prawdę bardzo fajne:)
  nataliagozdur.blogspot.com ZAPRASZAM!:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo fajne podsumowanie, z takim się jeszcze nie spotkałam! Pozdrawiam i zapraszam, odwdzięczam się za każdą obserwację : Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 14. Po raz pierwszy jestem tutaj, więc muszę przeczytać jak najszybciej Twoje posty z tamtego roku:)
  pelnapasji.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Zabieram się za czytanie postów z tamtego roku. Tytuły mnie bardzo zaciekawiły! <3

  http://klaudia-modelska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Super przegląd 2016 roku! Oby 2017 przyniósł dużo, dużo więcej postów, z których będziesz dumna ;)
  Pozdrawiam, Marlena :*

  AARLENAA.BLOGSPOT.COM - klik!

  OdpowiedzUsuń
 17. Interesujące podsumowanie bloga. Obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja także robiłam sobie analizę swoich zachowań i wszystkich zdarzeń. Patrząc teraz na tamten rok dużo rozumiem i prawie niczego nie żaluje, bo wszystko mnie czegoś nauczyło. Ciekawy post, w fajny sposób zrobiłaś to 'sławne', w blogosferze ,podsumowanie roku.
  Bardzo podoba mi się twój styl pisania, więc oczywiście obserwuję.
  Zza obiektywu

  OdpowiedzUsuń
 19. Dla mnie 2016 był rokiem pełnym ciekawych podróży, nowych zdarzeń, sytuacji i decyzji. Też był dobrym rokiem dla mojego bloga i myślę, że każdy kolejny będzie jeszcze lepszy. Jeśli dalej będziemy nasze blogi rozwijać, na pewno będziemy mogły cieszyć się z jeszcze większej ilości blogowych sukcesów. Tych Ci życzę i oczywiście także tych życiowych :)
  malinowynotes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Dla mnie rok 2016 był wspaniały bo zaczęłam być z cudownym chłopakiem.
  Zapraszam do mnie na nowy post
  http://lifewithmaggiex.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. Dla mnie rok 2016 był dość dobrym rokiem, jednak mam nadzieję, że 2017 będzie jeszcze lepszy :)

  Zachęcam do wspólnej obserwacji
  http://amateurphotographywithart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Tak się zaczytałam w tym co napisałaś, że aż nie chciałam, żeby to się kończyło. Muszę częściej zaglądać! :)

  lolliesolies.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Fajnie, że 2016 rok był dla ciebie rokiem udanym. Teraz mamy nowy rok i trzeba sprawić, żeby za rok śmiało można było powiedzieć to samo a nawet że ten rok był jeszcze lepszy.

  Pozdrawiam, nataa-natkaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. Dla mnie rok 2016 był naprawdę przewrotny i wiele zmieniłam w ciągu tego roku. Statystyki świetnie, kochana ! :)

  Pozdrawiam. ;)
  Mój blog - klik!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © KAIAKAILI. Design by Fearne.