POWRÓT DO ŻYWYCH

niedziela, 30 kwietnia 2017Nie będę znów przeprowadzać rozkmin na temat swojego jakże regularnego wypisywania tutaj, bo w ciągu tego biegnącego czasu zjawiło się ich tutaj aż zbyt duża liczba i zaczynam mieć wrażenie, że tylko na tym kontencie opieram się, pisząc tutaj. W żaden sposób nie idzie, zmusić pisarskiej duszy by ożyła, szczególnie gdy przebywający mętlik w mojej głowie na bieżące sprawy jest tak wielki, że nie potrafię określić, co myślę. Wszystko, co się dzieje, podchodzi u mnie pod wielki znak zapytania i wielką niewiadomą jak zwykle z resztą. Dużo rzeczy - które miały miejsce w ostatnim czasie - sprawiło, że zaczęłam uważać, iż przebywam w być może dobrym momencie. Momencie, w którym zaczyna się układać, chociaż dzieję się teraz więcej i nie do końca jestem w stanie zrozumieć i mieć jakiegokolwiek zdanie na temat tego. Niedługo dużo się tu zmieni, a ja postaram się zaskoczyć swoją regularnością.

Czasami nadchodzą chwilę, w których musisz podjąć się decyzji mogących wpłynąć na całe twoje dotychczasowe domysły. Domysły, które być może okazywały iść w zupełnie inną stronę, niż pokazywała to rzeczywistość. A zostały one uformowane przez nas samych na chęć tego, co chcielibyśmy przeżyć i zobaczyć. Skryte pragnienia i nadzieję, a później często dosyć bolesne zmierzenie z rzeczywistością, bo nie tego oczekiwaliśmy. Możemy mieć pretensję do nikogo innego jak do samych siebie, nasze myśli popłynęły być może nie w tę stronę co trzeba. Wszystko, co ma miejsce, posiada swój cel w naszej codzienności. Wiele spraw, wydarzeń i emocji na nas czeka. Być może właśnie trafiłeś na miejsce, w którym zaczną Ci towarzyszyć osoby tego godne i ze szczerymi zamiarami, pokonasz zmagania z życiem codziennym i zaczniesz cieszyć się z każdego dnia. Albo to zwykła iluzja i na swoją dobrą passę musisz jeszcze cierpliwie czekać.

7 komentarzy

 1. Regularność to problem większości blogerów, nic dziwnego- czas płynie bardzo szybko. Bardzo mądrze napisany post, dobrze, że wracasz do żywych.
  Zza Obiektywu

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak na razie problemu z jaką, taką regularnością nie mam, ale boję się, że to zacznie się od września. Bardzo trudno podejmować decyzje, które dotyczą naszego życia. Pięknie piszesz.

  http://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne zdjęcie!

  https://www.strong-power.pl/

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudownie piszesz ! :) Mam ten sam problem z regularnością niestety :(

  Mój blog-klik!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie wyszłaś na tym zdjęciu! Nie wiem, o jaką decyzję chodzi, ale życzę powodzenia, cokolwiek by to nie było! I wracaj do nas, bo naprawdę lubię czytać treści na Twoim blogu!

  Pozdrawiam ♥,
  MADEMOISELLE BLOG

  OdpowiedzUsuń
 6. Piszesz ciekawie i to bardzo, chętnie przeczytam resztę Twoich postów. :)
  A te zdjęcie jest po prostu cudowne.

  http://krucz-kruczis.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © KAIAKAILI. Design by Fearne.