PRZEWROTNA DROGA LOSU

sobota, 17 czerwca 2017


photos by me
Zalewająca fala goryczy towarzysząca przy tym bezsilność, spoglądając w zachodzące niebo. Raz kolejny nieudolne zmaganie się z ciężarem własnych emocji rozpływających się we własnym wnętrzu. W dalszym ciągu swojej własnej opowieści wszystko rozpada się na najmniejsze części, co raz cięższe do ułożenia. Niektóre już nie sposób poskładać i ze sobą posklejać, a okradnięta dusza z sił jedynie pragnie błagać o wsparcie ze wszystkich możliwych stron.

Gasnący płomień powolnym tempem otumaniający mnie od środka duszy. Odczuwam jego gaśnięcie na przyzmat tego, co próbuję dojrzeć wzrok. Ponownie odczuwam dobrze znane ludzkie emocje niewspółgrające z racjonalnością. Małymi krokami nadchodzi znajoma psychoza, nie zdążyła się oddalić daleko. Wpisana czarnym drukiem w scenariusz, tak zmieniany co chwilę przez życie. Przybiera z dnia na dzień inny nurt, by człowiek nie zapomniał o negatywnych emocjach i zdarzeniach. Na jednej stronie zapisana błoga radość dla ducha, która kształt przybiera odwrotny niebawem. Cisza, wtargnięcie do własnych myśli i układanie ich w kolejności. Rozpoczęlo się kręcić koło zwane obłędem.

Chociaż to może i tylko wpisane w myśli, to zaczęło być widoczne w rzeczywistym świecie. Słowa i czyny tak bardzo od siebie oddalone podzielone na wielkie różnice. Historie wpisane w każdego człowieka nie mogącego przewidzieć swojego własnego losu. Chwile, które mogą uczynić dosłownie wszystko.

5 komentarzy

 1. Zgadzam się z Tobą, że uszkodzone kawałki w naszym życiu ciężko jest ponownie skleić. Czasami jest to nawet niemożliwe. W tym tekście zawarłaś mnóstwo uczuć.
  Odwdzięczam się za szczery komentarz.
  Pozdrawiam,annnathalie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. piszesz przepieknie! wzbudzilas we mnie emocje, o ktorych istanienu nie wiedzialam.. Kreski tez masz mega!
  http://s-busz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już jestem tak zniszczona, że nic na mnie nie działa :')

  https://klaudia-modelska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale wspaniale piszesz! Niesamowicie się to czyta i przeżywa. Trochę czuję się jakbyś weszła w moje myśli.
  swoją drogą przepiękne oczy!
  ann-aspiration

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie przelewasz życie na "papier", zgadzam się z Tobą. Bardzo podoba mi się stwierdzenie o ludzkich emocjach niewspółgrających z racjonalnością

  https://amateurphotographywithart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © KAIAKAILI. Design by Fearne.